top of page

HAKKIMIZDA

Çanakkale Veteriner Kliniği

Kliniğin kurucusu Veteriner Hekim Volkan Alkut 2000 yılında Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesinden Klinik Bilimler bölümünü bitirerek mezun olmuştur. Ena ve Balkız isminde iki patiyle yaşamaktadır.
Veteriner Hekim Sedef Ceylan 2017 yılında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olmuştur. Leo, Gölge ve Orion isimli üç patiyle yaşamaktadır.
Veteriner Teknikeri Merve Küsin Helen adında bir patiyle yaşamaktadır.
Sağlık Teknisyeni Sevilay Arslan Boncuk adında bir patiyle yaşamaktadır.

 2016 yılında kurulan kliniğimiz, 180m² iki katlı alanı ile temiz ve ferah ortamında minik dostlarımızın sağlığı, güvenliği ve refahı için profesyonel hizmet vermektedir. Sürekli kendini geliştiren, deneyimli ve özverili ekibimizle; hayvan haklarını koruyarak, etik ilkeler çerçevesinde sağlık hizmetlerimizi minik dostlarımıza ve sizlere sunuyoruz.
Sokak veya ev olarak ayırmadığımız tüm dostlarımıza en gelişmiş alet ve ekipmanlar ile müdahale ediyoruz.
Kliniğin iç mimarisi açıklık, güvenlik ve güvenilirlik göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir. Muayene sırasında yanında bulunamadığınız dostunuzu direk gözlem alanlarından izleyebilir, yapılan işlemin kamera kayıtlarını izleyebilirsiniz.
Hasta olan dostlarımızın kliniğimizde kaldığı hospitalizasyon ünitesi, olası stresi azaltmak amacıyla kedi ve köpek olarak tamamen ayrılmıştır.

bottom of page